|  | 

Gimnazjum w Oleśnicy

Portal biologiczny

Portal biologiczny
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

Portal biologiczny (9)Dobry portal biologiczny to taki, na którym zamieszczane są opisy z różnych dziedzin biologii. Jest to tak szeroka dziedzina wiedzy, że można naprawdę zająć czytelnika ciekawostkami na długie godziny. Znajdą tu dla siebie coś ciekawego pasjonaci zoologii, mikrobiologii, nauki o drzewach, kwiatach. Ten portal biologiczny opisuje wszystko to, co żyje, od dna oceanu po szczyty gór. Wszędzie gdzie jest życie, portal biologiczny wysyła swoich reporterów po nowinki, aby podzielić się najnowszymi informacjami ze swoimi internautami. Każdy głodny wiedzy wchodząc na portal biologiczny nie odejdzie nieusatysfakcjonowany. Jeśli kogoś bardzo interesuje ta tematyka, może tu zbierać materiały do swoich prac naukowych, a już na pewno do wypracowań szkolnych. Jest to też źródło inspiracji dla nauczycieli, którzy chcą w ciekawy sposób przygotować lekcje. Również rodzice zaglądają na portal biologiczny, aby sprawdzić odpowiedzi na pytania, które zadają im dzieci podczas odrabiania pracy domowej z nauk przyrodniczych.

Zobacz także pozostałe wpisy o edukacji:

portal-biologiczny

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Źródła zanieczyszczeń

    Źródła zanieczyszczeń

    Źródła zanieczyszczeń: 1. Zanieczyszczenia mogą pochodzić ze źródeł naturalnych: – wybuchy wulkanów, wietrzenie pustyń, pożarów lasów i stepów, odparowanie z powierzchni mórz i oceanów, erozja gleb i skał oraz przemiany fizyko-chemiczne np. procesy gnilne. 2. Zanieczyszczenia mogą pochodzić ze źródeł sztucznych: – zakłady przemysłowe, huty, kotłownie, elektrownie, transport. Jako synonimu możemy tu użyć nazwy: zanieczyszczenia

  • Gimnazjum w Oleśnicy

    Gimnazjum w Oleśnicy

    MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ Dnia 08.03.2017 roku w hali sportowej Gimnazjum Gminy Oleśnica przy ul. Wileńskiej w ramach sportowej „Gimnazjady” odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców. Organizatorami imprezy byli nauczyciele Zbigniew Olszewski i Robert Nowosad. W zawodach brały udział cztery drużyny z: Dobroszyc, Gimnazjum nr.1, nr.2 z Oleśnicy oraz Gimnazjum Gminy Oleśnica.