|  | 

Gimnazjum w Oleśnicy

Nauka pływania Szczecin

Nauka pływania Szczecin
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

Pływackie umiejętności

Pływanie to jedna z umiejętności, którą każdy z nas powinien opanować. Przydać się nam może w każdej chwili, warto więc nauczyć się pływania, chociażby w podstawowym stopniu. Nauka pływania Szczecin to oferta dla wszystkich osób, które chcą nauczyć się pływania od podstaw. Oferta skierowana jest dla dzieci. Warto, aby Wasze pociechy nauczyły się pływania. Po pierwsze będą miały styczność z dodatkową aktywnością fizyczną. Pływanie to naprawdę fajny sport i wiele dzieci uwielbia chodzić na zajęcia na basenie. Tym bardziej, że zawsze czeka na nich uśmiechnięty instruktor/instruktorka, którzy pokażą im wszystko od podstaw. Niektóre dzieci obawiają się wody, tym bardziej, że na basenie jest głęboko. Jednak w Szczecinie dzieci uwielbiają chodzić na basen i nie ma mowy o żadnym lęku do wody. Warto pomyśleć o takich zajęciach już dla dzieci przedszkolnych, które o wiele szybciej opanowują umiejętność pływania. Taka oferta nauki na szczecińskim basenie to również oferta dla niemowlaków, a właściwie dla ich rodziców. Warto, aby takie Maluszki (które przez 9 miesięcy ciąży znajdowały się w wodzie) chodziły na takie zajęcia. Może nie nauczą się pływać, ale takie zajęcia są dla nich bardzo relaksujące. Oczywiście na zajęcia mogą zapisać się starsze dzieci oraz młodzież ze szkół średnich. Każdy wiek jest dobry, aby nauczyć się pływać, nawet jeżeli jest się już osobą dorosłą. W Szczecinie znajdziecie naprawdę wiele ofert dla osób, którym woda jest nie straszna i chcą umieć pływać, aby wykorzystać to w lecie.

Zobacz także pozostałe wpisy o edukacji:

nauka-plywania-szczecin

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Źródła zanieczyszczeń

    Źródła zanieczyszczeń

    Źródła zanieczyszczeń: 1. Zanieczyszczenia mogą pochodzić ze źródeł naturalnych: – wybuchy wulkanów, wietrzenie pustyń, pożarów lasów i stepów, odparowanie z powierzchni mórz i oceanów, erozja gleb i skał oraz przemiany fizyko-chemiczne np. procesy gnilne. 2. Zanieczyszczenia mogą pochodzić ze źródeł sztucznych: – zakłady przemysłowe, huty, kotłownie, elektrownie, transport. Jako synonimu możemy tu użyć nazwy: zanieczyszczenia

  • Gimnazjum w Oleśnicy

    Gimnazjum w Oleśnicy

    MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ Dnia 08.03.2017 roku w hali sportowej Gimnazjum Gminy Oleśnica przy ul. Wileńskiej w ramach sportowej „Gimnazjady” odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców. Organizatorami imprezy byli nauczyciele Zbigniew Olszewski i Robert Nowosad. W zawodach brały udział cztery drużyny z: Dobroszyc, Gimnazjum nr.1, nr.2 z Oleśnicy oraz Gimnazjum Gminy Oleśnica.