|  | 

Gimnazjum w Oleśnicy

Nauka języków obcych

Nauka języków obcych
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

Nauka jezykow obcych (4)Umiejętność swobodnej komunikacji w języku obcym przydaje się w wielu sytuacjach życiowych. Nic dziwnego więc, że coraz więcej osób przykłada ogromną wagę do nauki najpopularniejszych języków na świecie. Do szkół językowych uczęszczają nie tylko dzieci i młodzież w ramach zajęć dodatkowych, ale również dorośli. Znajomość angielskiego czy niemieckiego stwarza nowe możliwości, dając szansę na awans czy zdobycie lepszej pracy. Przydaje się również w czasie wakacji spędzanych poza granicami kraju. Nauka języków obcych w dzisiejszych czasach nie oznacza godzin spędzonych nad podręcznikiem i uczeniu się na pamięć gramatyki czy pojedynczych słówek. Angielskiego, niemieckiego czy hiszpańskiego można nauczyć się innymi metodami, które zwykle okazują się o wiele skuteczniejsze. Z pomocą przychodzi najczęściej nowa technologia i nowoczesne sposoby komunikacji, ułatwiające szybkie opanowanie nowego materiału. Z nauki języków obcych płynie wiele korzyści, a dzięki popularności nowych metod nauczania decyduje się ją podjąć wiele osób.

Zobacz także pozostałe wpisy o edukacji:

nauka-jezykow-obcych

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Źródła zanieczyszczeń

    Źródła zanieczyszczeń

    Źródła zanieczyszczeń: 1. Zanieczyszczenia mogą pochodzić ze źródeł naturalnych: – wybuchy wulkanów, wietrzenie pustyń, pożarów lasów i stepów, odparowanie z powierzchni mórz i oceanów, erozja gleb i skał oraz przemiany fizyko-chemiczne np. procesy gnilne. 2. Zanieczyszczenia mogą pochodzić ze źródeł sztucznych: – zakłady przemysłowe, huty, kotłownie, elektrownie, transport. Jako synonimu możemy tu użyć nazwy: zanieczyszczenia

  • Gimnazjum w Oleśnicy

    Gimnazjum w Oleśnicy

    MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ Dnia 08.03.2017 roku w hali sportowej Gimnazjum Gminy Oleśnica przy ul. Wileńskiej w ramach sportowej „Gimnazjady” odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców. Organizatorami imprezy byli nauczyciele Zbigniew Olszewski i Robert Nowosad. W zawodach brały udział cztery drużyny z: Dobroszyc, Gimnazjum nr.1, nr.2 z Oleśnicy oraz Gimnazjum Gminy Oleśnica.