|  | 

Gimnazjum w Oleśnicy

Coaching – Częstochowa

Coaching – Częstochowa
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

coaching (3)Coaching – posłuchaj i odmień swoje życie
Nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie, czym jest ów tytułowy coaching, choć określenie nie jest Ci obce?
Otóż dzięki coachingowi, w pierwszej kolejności możemy zyskać zdecydowanie wyższą samoświadomość swoich potrzeb. W drugiej, stoimy przed możliwością uświadomienia sobie konieczności zmian. Kolejny krok, to rozpoczęcie pracy nad potrzebnymi zmianami.
Bez wątpienia, żadne zmiany nie będą miały miejsca, jeśli nie poznamy swoich ograniczeń. Niezbędna jest także Nasza chęć do ich pokonania.
O czym marzysz? O zmianie pracy? O staniu się zdecydowanie bardziej asertywną osobą? Założeniu własnej firmy? Dokonaniu zmian w Twoim szarym życiu? Z całą pewnością praca z profesjonalnym coachem sprawi, że zyskasz pewność, iż możesz to zrobić.
Po kilku dniach spojrzysz na siebie w całkiem inny sposób. Wystarczy, że wysłuchasz wszystkich pytań, jakie zada Ci coach i udzielisz odpowiedzi. Twoje życie się odmieni. Nie będziesz dłużej stał w miejscu, uda Ci się spełnić swoje marzenia m.in. o wyższej pensji, staniu się bardziej pewną siebie osobą, byciu właścicielem własnej, przynoszącej niemały dochód firmie, lepszej przyszłości dla siebie.

Zobacz także pozostałe wpisy o edukacji:

coaching-czestochowa

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Źródła zanieczyszczeń

    Źródła zanieczyszczeń

    Źródła zanieczyszczeń: 1. Zanieczyszczenia mogą pochodzić ze źródeł naturalnych: – wybuchy wulkanów, wietrzenie pustyń, pożarów lasów i stepów, odparowanie z powierzchni mórz i oceanów, erozja gleb i skał oraz przemiany fizyko-chemiczne np. procesy gnilne. 2. Zanieczyszczenia mogą pochodzić ze źródeł sztucznych: – zakłady przemysłowe, huty, kotłownie, elektrownie, transport. Jako synonimu możemy tu użyć nazwy: zanieczyszczenia

  • Gimnazjum w Oleśnicy

    Gimnazjum w Oleśnicy

    MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ Dnia 08.03.2017 roku w hali sportowej Gimnazjum Gminy Oleśnica przy ul. Wileńskiej w ramach sportowej „Gimnazjady” odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców. Organizatorami imprezy byli nauczyciele Zbigniew Olszewski i Robert Nowosad. W zawodach brały udział cztery drużyny z: Dobroszyc, Gimnazjum nr.1, nr.2 z Oleśnicy oraz Gimnazjum Gminy Oleśnica.