|  | 

Oleśnica biblioteka

Badanie na wariografie

Badanie na wariografie
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Badanie na wariografie (6)Każdemu z nas zdarzyło się w życiu skłamać. Myślisz, że Tobie nie? Zastanów się dobrze. Oczywiście nie mówię tu o jakichś wielkich kłamstwach i oszukiwaniu. Mam raczej na myśli niewinne kłamstewka, które nikomu nie zaszkodziły. Oczywiście mówienie nieprawdy jest bardzo złym nawykiem. Ciężko jest zapamiętać wszystkie zmyślone historie. Jeśli zawsze mówisz prawdę masz gwarancję, że nigdy nie pogubisz się w zeznaniach. Łatwo również zauważyć, gdy ktoś inny kłamie. Wtedy mówi ogólnikami albo zaczyna opowiadać z drobnymi szczegółami zaczynając się w nich gubić. Jeśli widzisz, że ktoś nie patrzy Ci w oczy podczas mówienia to wcale nie musi oznaczać, że kłamie. Nie każdy lubi utrzymywać kontakt wzrokowy. Jeśli jednak widzisz, że bliska Ci osoba zachowuje się dziwnie i masz wrażenie, że coś kręci – spróbuj z nią porozmawiać. Jeśli to nie pomoże pozostaje badanie na wariografie. W końcu zależy Ci na tym, żeby wiedzieć jaka jest prawda. Nikt nie chce żyć w kłamstwie i być oszukiwanym. Ty również nie oszukuj!

Zobacz także pozostałe wpisy o edukacji:

badanie-na-wariografie

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Akumulacja chłodu

    Akumulacja chłodu

    W czasach kiedy niemal na każdym kroku mówi się o ochronie środowiska, racjonalnym użytkowaniu energii, złotym środkiem mogą się okazać systemy akumulacji energie cieplnej mające zastosowanie w systemach klimatyzacji budynków. Jedną z głównych przyczyn zainteresowania się akumulacją chłodu, są korzyści natury ekonomicznej i energetycznej. Zastosowanie zasobnika umożliwia zakumulowanie chłodu w okresie braku zapotrzebowania na moc

  • Gimnazjum w Oleśnicy

    Gimnazjum w Oleśnicy

    MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ Dnia 08.03.2017 roku w hali sportowej Gimnazjum Gminy Oleśnica przy ul. Wileńskiej w ramach sportowej „Gimnazjady” odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców. Organizatorami imprezy byli nauczyciele Zbigniew Olszewski i Robert Nowosad. W zawodach brały udział cztery drużyny z: Dobroszyc, Gimnazjum nr.1, nr.2 z Oleśnicy oraz Gimnazjum Gminy Oleśnica.